ÖZGÜR JENERATÖR 2004 yılında Denizli'de kurulmuştur. Firmanın kurucusu Özgür Öztürk ve çalışanlarının 15 yılı aşkın Jeneratör sektörü deneyimi, hizmet anlayışı ve çözüm üreten yaklaşımı ile alanında saygın bir yer edinmiştir. Özgür Jeneratör Denizli''nin jeneratör sektöründe faaliyet gösteren en büyük ve köklü firmasıdır. 15 yılı aşkın deneyimi ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek jeneratör çözümleri sunmaktadır.

Denizli ve çevre illerde satış, servis ve kiralama hizmetleri ile jeneratör sektörünün aranılan firmalarından biri olmayı haketmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma prensibimizle en iyi kalitede jeneratörlerin satışınız yapmakta, en iyi servis ve kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

 

Firmamız bünyesinde portatif ve dizel bütün jeneratörlerin satışı, tamiri, revizyonu ve bakım hizmetleri bulunmaktadır. Firmamızdan her güçte jeneratörü sipariş edebilir veya portföyümüzde bulunan ikinci el jeneratörleri de kaliteli ve daha uygun fiyata bizden temin edebilirsiniz.

 

Hizmetlerimizi kendimize ait olan 500 m2 açık alan, 250 m2 Showroom ve 400 m2 lik deposu olan işyerimizde gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli usta ve teknisyenlerimiz ile servis personellerimizle, tecrübemizle titizlik ve kesintisiz hizmet amacındayız.

 

Özgür Jeneratör bölgemizdeki jeneratör ihtiyacını kaliteli ürün ve kasintisiz hizmet ve en uygun çözümlerle yerine getirmektedir.